Deltagerliste Allerød

På messen i Allerød d.16.-17.marts kan du møde et bredt udvalg af stande med behandlinger, læsninger og produkter


Stand 1:
Smykker, Sten, Krystaller og andet spirituelt – Dorte Kobborg Wrønding – 5270 Odense N – www.kunstogkrystaller.dk

Stand 2:
Healingskunst og Intuitiv Healing – Betina Valente – 3650 Ølstykke – betina.valente@gmail.com

Stand 5 + 6:
Honning, cremer og sæber m.m. – Jeanett Koch – 4640 Faxe – jeanettkoch@yahoo.dk

Stand 7:
Ledig 280cm bordstand

Stand 8:
Coaching med billeder -Lysgaards Esser – Perles Harmoni – 3200 Helsinge – www.Lysgaardsesser.dk

Stand 9:
Ledig 6kvm opbygget stand eller 280 cm bordstand

Stand 10:
Hudplejeprodukter – Nordisk Saltscrub – 3600 Frederikssund – www.nordisksaltskrub.dk

Stand 12:
Cryo behandling – Klinik Evexia / Amalie Winther – 3480 Fredensborg – www.Klinikevexia.dk

Stand 13:
Optaget – information kommer snarest

Stand 15:
Salg af krystaller, æteriske olier og englekort – Helle / Lennart Zeymer – www.zeymer.dk
Læs mere

Stand 18:
Healing – Anja Therkelsen – 3400 Hillerød – ath@therkel.dk

Stand 19:
Håndlæsning – Janne Vagn Nielsen – 3600 Frederikssund – www.lysetidig.dk
Læs mere

Stand 20:
Astrologi/salg af bøger – Kaj Larsen – 8600 Silkeborg – www.astrologi-info.dk
Læs mere

Stand 22:
Coaching og Numerologi læsning m.m. – Ellia Bech – 2850 Nærum – www.elliabech.dk

Stand 25:
Powerhealing og manifestation – Rozina Charania – 2800 Kgs. Lyngby – www.rozinachi.com

Stand 26:
Tarot og spirituelle redskaber – Din Clairvoyant Vikis Tarot – 5240 Odense NØ – www.spirit-box.dk

Stand 27:
Håndlæsning – Kamille Maj – 5800 Nyborg – kamillemaj@gmail.com

Stand 28:
Afdødekontakt og Clairvoyance – Anette Kongslev – 2605 Brøndby – www.anettekongslev.dk

Stand 29:
Kanalisering, salg af kanaliseret bog og kodet krystaller – Grete Elfrida Tranberg – 2500 Valby – www.livet-er.com
Læs mere

Stand 30:
Astrologi og terapi – Filip Cristian Skovsgaard – 3360 Liseleje – cristian@skovsgaard.info

Stand 31:
Håndlæsning – Lise Lykke – 3500 Værløse – www.lilyguld.dk

Stand 32:
Reiki, Healingsmassage – Karin Midori – 3200 Helsinge – www.midoris.dk

Stand 34:
Drager – Pia Rosenberg – 3600 Frederikssund – www.dragekvinde.dk
Læs mere

Stand 35:
Infostand om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere

Stand 36:
Terapipony.dk – Louise Nielsen – 2765 Smørum – www.terapipony.dk
Læs mere

Stand 37:
Magnetsmykker – AK Wellness – 3200 Helsinge – ak-magnet@hotmail.com

Stand 38:
Sten, Smykker m.m. – Ena Ethelberg – 4300 Holbæk – Enaethelberg@gmail.com

Stand 44:
Krystaller og ceremoniel kakao m.m. – Stefan Boldemann – 5250 Odense SV

Stand 46:
Frekvensterapi m.m. – Ole Vildmand – 2300 København S – www.smertefri-frekvensbehandling.dk

Stand 47:
Ledig 160cm bordstand

Stand 48:
IT Works – Hanne Olsen – 2600 Glostrup – www.lavendel.dk

Stand 50:
Tarotlæsning – salg af kort og andre tarotrelaterede ting – Susan Lakolk – 2635 Ishøj – “Tarotuniverset”

Stand 51:
Krystalstens læsning – Mette Fink – 2630 Tåstrup – www.mettefink.dk
Læs mere

Stand 53:
De ni porte – Annie Solmer – 1055 København K – www.deniporte.dk
Læs mere

Stand 54:
Spirituel coaching – Ullrikke Brandt – 2610 Rødovre –www.ullrikkecaitriona.dk
Læs mere

Stand 55:
Astrologiske mini-sessioner – Louise Falkenberg – www.louisefalkenberg.dk

Stand 56:
Krystalkugle Læsning om fortid, nutid og fremtid – Helle C. Kjeldsen – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 57:
Sundhed med Aloe Vera – Pia Elkjær – 4060 Kirke Såby – pe.myforever.cc 

Stand 58:
Numerologi – Energy and Soul / Sazcha Storm – 3070 Snekkersten – www.Sazchastorm.dk

Stand 59: Lørdag
Salg af klangskåle m.m. – Lotte Koch – 6064 Jordrup – www.lotte-koch.dk
Læs mere

Stand 59: Søndag
Ledig 4kvm opbygget stand

Stand 61:
Håndlæsning – Kristine Velschow-Haagensen – 2970 Hørsholm – Tlf 24 20 42 24
Læs mere
Tarot oplæg – Jette Lilholm – 2670 Hørsholm – www.Jette-lilholm.dk
Læs mere

Stand 62:
Chakra healing & Reiki – Dinas energi  / Dina Alim – 1210 København K – www.dinasenergi.dk

Stand 63:
Healing, healingsmassage og kinesiologi – Pia Hardenberg – 3200 Helsinge – www.claritywork.dk 

Stand 64:
Healing, Zoneterapi, Personligt Symbol –  Alternativ Klinikken, Lisa Nøhr – 3400 Hillerød – www.lisa-noehr.dk
Læs mere

Stand 65:
Ledig 4kvm opbygget stand

Stand 66:
Healing / Reiki – Lenore Lavendel Holm – 3200 Helsinge – www.mental-energi.dk
Læs mere

Stand 67:
Ledig 4kvm opbygget stand

Stand 68:
Spirituel coaching, clairvoyance – Sophia Jespersen – 3200 Helsinge – www.sophiajespersen.dk

Stand 69:
Tarotoplæg – Søren Rasmussen – 4180 Sorø – www.artessens.dk

Stand 71:
Sundhedscoach og Madmentor – Beritt Elleby – 3550 Slangerup – sundmedsundfornuft@gmail.com


Lukket for kommentarer.