Deltagerliste Viborg

På messen i Viborg kan du møde et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg – alle relateret til Spiritualitet, Alternativ Behandling, Krop og Sjæl.


Stand 1:
Kort, sten m.m. – BySiffh – 8450 Hammel – rikke.rindom@gmail.com

Stand 2:
Hormonterapi, Ernæring, laboratorieanalyser & økologisk hudpleje – Michelle Vognsen – www.michellevognsen.dk

Stand 3:
Sten, krystaller og smykker – Sister Unika – 8410 Rønde – www.sisterunika.dk

Stand 5:
Økologiske rengøringsmidler – Alexandras Events – 8900 Randers – Alexandraalb10@hotmail.com 

Stand 6:
Smykker m.m. – Moni Sattler – 7430 Ikast – www.monisattler.com

Stand 8:
Senge og tilbehør – Sengespinderiet, 4100 Ringsted – www.sengespinderiet.dk

Stand 9:
Spirituelle bøger m.m. – Lemuel Books – 8000 Århus – www.lemuelbooks.dk

Stand 12:
Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 13:
Clairvoyant Tarotoplæg – Inge Sandgaard – 8800 Viborg

Stand 15:
Tankefelt-terapi – Karin Schmidt – 8800 Viborg – www.karinschmidt.dk

Stand 16:
Tarotoplæg – Din Clairvoyant Vikis Tarot – 5560 Aarup – www.spirit-box.dk

Stand 17:
Kropsterapi & Kranie-Sakral Terapi – Rikke Kristiansen – 8830 Tjele – www.aktivgladenergi.dk

Stand 18:
Klangmassage, klangmeditation og salg af klangskåle – Lotte Koch – 6064 Jordrup – www.lotte-koch.dk
Læs mere

Stand 20:
Bach´s Blomsterremedier – Anne Langgaard – 9200 Aalborg SV – www.langgaard.eu
Læs mere

Stand 21:
Glasengle /produkter – Vibeke Meng – 8752 Østbirk – vibekemeng@godmail.dk

Stand 22:
Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere

Stand 24:
Broderier der Transformerer og Healer – My Golden Light House – 8543 Hornslet – Stinnemadsen25@gmail.com

Stand 25:
M-Ariel talisman art – Mariel .dk – 7000 Fredericia – naturli.mariel@gmail.com
Læs mere

Stand 26:
Malerier og kortlæsning – Celie Eclaire – 8654 Brørup – www.bodyandheart.dk

Stand 27:
Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere

Afbud pga sygdom – Healing – Jette Risum – 5220 Odense SØ – www.sjaelehealer.dk

Stand 28:
Forbøn – Viborg Stift Folkekirken – 8800 Viborg – www.viborgstift.dk

Stand 30:
Healingsmassage for kvinder – Charlotte Andersen – 8881 Thorsø – charlottea74@gmail.com

Stand 31:
Bindevævs og arvævs behandling ASTR – Kirsten Basler – 7400 Herning – www.kirstensenergihealing.dk

Stand 32:
ZQ7 fodmassageapparat, krystalvandflask, Fodlæsning – Zheng Qi by Grace – 9000 Aalborg – www.zhengqiklinik.dk

Stand 33:
Kanalisering – Anne Finnerup – 6971 Spjald – www.spirituelkanalisering.com

Stand 34:
Auratydning – John Calmar – 8000 Århus – www.johncalmar.dk

Stand 35:
Bowtech behandling – Maren Elsebeth Nielsen – 7183 Randbøl – www.bowtechsyd.dk

Stand 36:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk

Stand 37:
Numerologi og vibrationsolier – Carolina Søndergaard – 7442 Engesvang – www.lunaracademy.net

Stand 38:
Sundhed med Aloe Vera – Gatten Zoneterapi – 9640 Farsø – gattenzone@gmail.com
Læs mere

Stand 39:
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 40:
Clairvoyance, Afdødekontakt og Healing – Joan Eriksen – 8800 Viborg

Stand 41:
Healing og Englekort – Kathrine Nette Pedersen – 9000 Aalborg – 
kontakt@intuitivpower.dk

Stand 42:
Energetix Magnetsmykker – Charlotte Koch – 5471 Søndersø – cksvensen@gmail.com
Læs mere

Stand 43:
Håndlæsning – Mette Toudal – 8920 Randers NV – 
memmesen@gmail.com

Stand 44:
Migræneklinikken – Jeanette Mejlvang – 8800 Viborg – mejlvang1@gmail.com

Stand 45:
Shamanistisk healing med klarsyn –  Julie Mariel – 8200 Århus N – www.juliemariel.dk

Stand 46:
CBD produkter og Laser – Gitte Kamuk – 8831 Løgstrup – www.gittekamuk.dk

Stand 47:
Håndlæsning – Ina Heindorf – 9610 Nørager – www.inaheindorf.dk
Læs mere

Stand 48
Human Design Reading – Eila Vang – 9500 Hobro – www.agaten.dk

Stand 49:
Kropsterapi,  tankefeltterapi og traumeterapi – Cristina Klastrup – 9530 Støvring – www.denhelekrop.dk
Læs mere

Stand 50:
De ni porte – Marianne Sorribles – 1055 København K – www.deniporte.dk
Læs mere

Lukket for kommentarer.