Deltagerliste Viborg

På messen i Viborg vil du kunne have mødt et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg – alle relateret til Krop og Sjæl.
Vi anbefaler at du støtter vores deltagere.

Stand 1:
Sten, krystaller m.m. – Amazing univers v/ Lisbet Skytte – 8832 Skals – mankaitouch@hotmail.com

Stand 2:
CBD produkter m.m. – Allan Balle – 8960 Randers – allanballe71@gmail.com

Stand 3:
Center for Personlig udvikling – 8800 Viborg – www.cpuviborg.dk

Stand 4:
Krystalskolen Danmark – Merisa McDowall – 7990 Øster Assels – www.merisa-mcdowall.dk

Stand 5:
Healende Sjælsskåle – Angelicca Ravn – 5772 Kværndrup – www.sjaelensbolig.dk
Læs mere

Stand 6:
Glasengle /produkter – Vibeke Meng – 8752 Østbirk – vibekemeng@godmail.dk

Stand 8:
Gratis Forbøn – “Bøn for alle” – Oasekirken Viborg – 7800 Viborg

Stand 9:
Kropsterapi m.m. – Cristina Klastrup – 9530 Støvring – www.denhelekrop.dk

Stand 10:
Produkter med sacral geometri, runer – Gedrime Kusliene – 8700 Horsens – 
gedrime@gmail.com

Stand 11:
Spirituelle produkter – Kathrine K. Hoffmann – 8900 Randers – kathrine.k.hoffmann@gmail.com

Stand 12:
Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 13:
Clairvoyant Tarotoplæg – Inge S. Christensen – 8800 Viborg

Stand 14:
Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere

Stand 15:
Thetahealing & Håndlæsning – Avivan Sheirla – 5500 Middelfart – www.sheilachristensen.dk

Stand 16:
Soulflow – SonneShine v/Ulla Sonne Bertelsen – 8800 Viborg – www.sonneshine.dk

Stand 17:
Kropsterapi – Rikke Kristiansen – 8830 Tjele – www.aktivgladenergi.dk

Stand 18:
Healing – Susanne Lykke – 2750 Ballerup – susannelykke19@gmail.com

Stand 19:
Læsning i knogler – Ditte Maria Nielsen – 8983 Gjerlev – clairvoyantDitteMaria@gmail.com

Stand 20:
ZQ7 Massageapparat, Massagepistol og Krystal Vandrenser – Grace Andersen – Aalborg – Zhengqishop.dk

Stand 21:
Engle kort og figurer, krystaller i forskellige former – Mette Schell – 8981 Spentrup – www.meschan.dk

Stand 22:
Smykker og Krystaller – Moni Sattler – 7430 Ikast – www.monisattler.com

Stand 24:
Broderier der Transformerer og Healer – Stinne Madsen – 8543 Hornslet – Stinnemadsen25@gmail.com

Stand 25:
IT-Works – Lillian Andersen – 8653 Them – www.lian-online.nu

Stand 26:
Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere

Stand 27:
Healings billeder, samt krystal healing – Marianne Jønsholt – 8800 Viborg – www.healer-marianne.dk
Læs mere

Stand 29:
Forbøn – Viborg Stift Folkekirken – 8800 Viborg – www.viborgstift.dk

Stand 30:
Clairvoyance – Annette Kjærhede – 7400 Herning – annettelauth@hotmail.com
Læs mere

Stand 31:
Kanalisering – Anne Finnerup – 6971 Spjald – www.spirituelkanalisering.com

Stand 33:
Tarotkort m.m. – Johnny Tromborg – 8700 Horsens – www.tromborgtarot.dk

Stand 34:
Transformative Water Healing – Livsforvandling – 6092 Sdr Stenderup – www.livsforvandling.com
Læs mere

Stand 35:
Bowtech – Maren E Nielsen – 6230 Rødekro – www.bowtechsoenderjylland.dk

Stand 36:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk

Stand 37:
Tarotoplæg – Søren Rasmussen – 4180 Sorø – www.artessens.dk

Stand 38:
Sundhed med Aloe Vera – Gatten Zoneterapi – 9640 Farsø – gattenzone@gmail.com
Læs mere

Stand 39:
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 42:
Energetix Magnetsmykker – Charlotte Koch – 5471 Søndersø – cksvensen@gmail.com

Stand 43:
Auratydning – John Calmar – 8000 Århus – www.johncalmar.dk

Stand 46:
Bach´s Blomsterremedier – Anne Langgaard – 9200 Aalborg SV – www.bach.langgaard.eu

Stand 47:
Håndlæsning – Charlotte Ottenheim  – 2100 København Ø – charlotte.ottenheim@hotmail.com

Stand 48
Jeunesse – Alicetea Drachmann – 2100 København Ø – aliceteadrachmann.jeunesseglobal.com/
Læs mere
Japansk lifting – Klinik Frydensbæk – 9600 Hjørring – frydensbaek.jeunesseglobal.com
Læs mere

Stand 49:
Oplæg med Vikingekort – Morten Wium – 9490 Pandrup – engvejen174@gmail.com

Stand 50:
NES Health Total Wellness System – Gabriella Donnerborg – 9520 Skørping – www.donnerborg.info
NES Health Total Wellness System – Susanne Mohr Christensen – 9500 Hobro – susannemohr@hotmail.dk

Lukket for kommentarer.