Deltagerliste Silkeborg

På messen i Silkeborg vil du kunne møde et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg
Alt sammen relateret til krop og sjæl. – Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1:
Magnetsmykker – Allan Balle – 8960 Randers SØ – allanballe71@gmail.com

Stand 3:
Bowtech Behandlinger – Maren E Nielsen – 6230 Rødekro – www.bowtechsoenderjylland.dk

Stand 4:
Clairvoyant Krystalkugle Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 5:
Sundhed med Aloe Vera – Forever2do – 6920 Videbæk  – fam.markussen@mail.dk
Læs mere

Stand 6:
Tarotoplæg – Susanne Lykke – 2750 Ballerup – susannelykke19@gmail.com

Stand 7:
Sjælens Bolig – Healing til krop og sjæl – Angelicca Ravn – 5300 Kerteminde – www.sjaelensbolig.dk
Læs mere

Stand 8:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk

Stand 9:
Tarotoplæg – Søren Rasmussen – 4180 Sorø – www.artessens.dk

Stand 10a:
Jeunesse – Alicetea Ninet Drachmann – 2100 København Ø – aliceteadrachmann.jeunesseglobal.com/
Læs mere

Stand 10b:
Japansk lifting – Klinik Frydensbæk – 9600 Hjørring – frydensbaek.jeunesseglobal.com
Læs mere

Stand 11:
Glasengle og smykker – Moni Sattler – 7430 Ikast – www.monisattler.com

Stand 12:
Detox Infrarød, Hydrafacial og massageapparater – Grace Andersen – 6880 Tarm – www.zhengqiklinik.dk

Stand 13:
Gratis Forbøn – “Bøn for alle” – tværkirkeligt projekt – 8600 Silkeborg

Stand 14:
Ledig 200cm bordstand

Stand 15:
Broderier der Transformerer og Healer – Stinne Madsen – 8543 Hornslet – Stinnemadsen25@gmail.com

Stand 16:
Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere

Stand 17:
Kraniosakral terapi m.m. – Helseuniverset – 8600 Silkeborg – www.helseuniverset.dk

Stand 18:
Astrologi – Kaj Larsen – 8600 Silkeborg – www.astrologi-info.dk 
Læs mere

Stand 19:
Krystaller og ceremoniel kakao m.m. – Stefan Boldemann – 5250 Odense SV

Stand 21:
Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere

Stand 22:
Englehealing – Heidi Sjøgren – 8600 Silkeborg – www.heidisjoegren.dk

Stand 23:
Kurser i Healingmassage – Nykilde – 5600 Faaborg – www.nykilde.com

Læs mere

Stand 25:
ASEA – Henrik Gregersen – 3000 Helsingør – https://Gregersen.myasealive.com/

Stand 26:
Astrologi – Janne Marchman – 8860 Ulstrup – jannemarchman@gmail.com

Stand 29:
Kanalisering – Anne Finnerup – 6971 Spjald – www.spirituelkanalisering.com

Stand 30:
Clairvoyant Tarotoplæg – Inge S. Christensen – 8800 Viborg

Stand 31:
Håndlæsning – Ina Heindorf – 9610 Nørager – www.inaheindorf.dk

Stand 32:
Kraniosakral- og Auriculo terapi – Tina Svinth Møller – 8600 Silkeborg – www.kst-aku.dk

Stand 33a:
Ledig 6kvm opbygget stand

Stand 34:
Auratydning – John Calmar – Århus – www.johncalmer.dk 

Stand 35:
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 35:
Ledig 4kvm opbygget stand

Stand 36:
Ledig 4kvm opbygget stand

 

Lukket for kommentarer.