Deltagerliste Odense

På messen i Odense d.14.-15.oktober kan du møde et bredt udvalg af stande med behandlinger, læsninger og produkter
Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1:
Healings tegning – Mads Jensen – 8680 Ry – www.mads-jensen.com

Stand 2:
Sten og krystaller – Helge Nielsen – 5000 Odense C – helbir@outlook.dk

Stand 4:
Akupunktur m.m. – Jane Rasmussen – 5300 Kerteminde – www.janesklinik.dk
Læs mere

Stand 5:
Honning, cremer og sæber m.m. – Jeanett Koch – 4640 Faxe – jeanettkoch@yahoo.dk

Stand 6:
Broderier der Transformerer og Healer – My Golden Light House – 8543 Hornslet – MyGoldenLightHouse@gmail.com
Læs mere

Stand 7:
Læsning i Kaffekrums – Türkan Kring – 6200 Aabenraa – www. turkankring.dk

Stand 9:
Læsning af dine energier – Gitte A. Rosb
org – 5260 Odense S – gaojupiter@live.dk


Stand 10:
Klangmassage, klangmeditation og salg af klangskåle – Lotte Koch – 6064 Jordrup – www.lotte-koch.dk

Læs mere

Stand 11:
Net-journal – Mikkel Wied – www.netjournal.dk

Stand 12:
Krystaller og ceremoniel kakao m.m. – Stefan Boldemann – 5250 Odense SV

Stand 13:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 14:
Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 16:
Sundhed med Aloe Vera – Ann Koch – 5800 Nyborg – www.annkoch.dk
Læs mere

Stand 17
Tarot og spirituelle redskaber – Din Clairvoyant Vikis Tarot – 5240 Odense NØ – www.spirit-box.dk

Stand 19:
Japansk Lifting og Ansigtszone- og Refleksterapi – Klinik Hjelme – 5000 Odense C
Læs mere

Stand 20:
Smykker og andet spirituelt – Dorte Kobborg Wrønding – 5270 Odense N – 
www.kunstogkrystaller.dk

Stand 21:
Kanalisering – Anne Finnerup – 6971 Spjald – www.spirituelkanalisering.com
Læs mere

Stand 22:
Sjæls ikoner, Kvante kerne ikoner – Christina Avanée – 5620 Glamsbjerg – www.avanee.earth

Stand 23:
Numerologi læsning og Coaching  m.m. – Ellia Bech – 2850 Nærum – www.skabdetgodeliv.dk

Stand 24:
Kanalisering, salg af kanaliseret bog og kodet krystaller – Grete Elfrida Tranberg – 2500 Valby – www.livet-er.com
Læs mere

Stand 26:
Øreakupunktur, Farve-/lysbehandling, Kropsterapi – Pia Rask – 5000 Odense C – www.piarask.dk
Læs mere

Stand 27:
Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere

Stand 28:
Glaskunst – Vibeke Meng – 8752 Østbirk – vibekemeng@godmail.dk

Stand 29:
Håndlæsning – Dodo Lindemann – 5700 Svendborg – www.dodokiro.dk

Stand 30:
Smykker – Bettina Sandfær – 8450 Hammel – Link til facebook
Læs mere 

Stand 31:
Astrologi – Kaj Larsen – 8600 Silkeborg – www.astrologi-info.dk
Læs mere

Stand 32:
Holistisk Stressvejledning – Anette Lindegaard – 5330 Munkebro – www.privatstressklinik.dk

Stand 33:
De Ni Porte – Marianne Miravet Sorribes – 1264 København – www.deniporte.dk
Læs mere

Stand 35:
Energetix Magnetsmykker – Charlotte Koch – 5471 Søndersø – Svensenmagnetsmykker.energetix.tv

Stand 36:
Zoneterapi – Steen Ingemann Hansen – 5471 Søndersø – www.soemarkenszoneterapi.dk

Stand 37:
Access Bars & healende smykker – Dilek Güler – 5220 Odense SØ – www.digu.dk

Stand 38:
Kranio sakral terapi, Salg af diverse sten – Nuan Terapi – Munkebo – www.nuanterapi.dk
Læs mere

Stand 39:
DNA Blueprint og Stamcelle behandling  – Sabine Cheyne – 6715 Esbjerg N – www.sabinecheyne.dk

Stand 40:
CBD-olie, Ceremoniel Cacao & Ceremoni-shop – Hjerteforbindelse v/ Katrine A. Golding – www.hjerteforbindelse.dk
Læs mere

Stand 41:
Kropsterapi – Danish Bodytherapy – 4600 Køge – www.danishbodytherapy.dk

Stand 42:
Drager – Pia Rosenberg – 3600 Frederikssund – www.dragekvinde.dk
Læs mere

Stand 44:
Clairvoyance og afdødekontakt – Anne-Therese Friis – 5762 Vester Skerninge – himmelportenannefriis@gmail.com

Stand 45:
Healing med clairvoyance – Birgitte Rasmussen – 5772 Kværndrup – www.healingbybirgitte.com
Læs mere

Stand 46:
Spirituel bog, shamanudd, spirituelle billeder og kort – Forlaget GoldenEagle – 5792 Årslev – ibjerget.dk og goldeneagle.dk

Stand 47:
LR – ny energi, pleje og velvære – Irene Friis, www.lr-friis.dk & Lone Simonsen, www.skønogsund.dk

Stand 48:
Krystaller, spirituelle smykker, Tarot og orakelkort – Maria Viese – 5771 Stenstrup

Stand 49:
Urantia Bogen & Tilknyttede hæfter – Jean Ascher – 5491 Blommenslyst – www.changhigh.dk
Læs mere

Stand 50:
Paa Indersiden: Kom og hør, hvor du kan investere i din egen indre balance! – Lisbeth Vittrup – 5000 Odense C – www.wrappedincolors.com

Stand 52:
Healing med tromme, stav og runer, clairvoyance – Nordisk Sjæl / Mette Bjerck-Amundsen – 5400 Bogense
Læs mere

Stand 53:
Slip af med klæbeånder, healing – Susan Jørgensen – Odense SØ  www.sjaelensvej.dk
Clairvoyante svar på spørgsmål – Bo Nielsen – Vejle
Læs mere

Stand 54:
Salg af krystaller, æteriske olier og englekort – Helle / Lennart Zeymer – www.zeymer.dk
Læs mere

Stand 55:
Healingsmassage m.m – Nykilde – Center for Healingsmassage – 5600 Faaborg – www.nykilde.com
Læs mere

Stand 56:
Blindtegning – Kamille Maj – 5800 Nyborg – kamillemaj@gmail.com

Stand 57:
Clairvoyance og afdødekontakt – Anja Bach Reich – 5672 Broby – www.anjabachreich.dk

Stand 58:
Human Design readings – Lærke Havn – 5800 Nyborg – www.laerkehavn.dk

Stand 59:
Cremer m.m. – House of Wonders – 5471 Søndersø – www.hocl.dk

Stand 60:
Tarotoplæg – Søren Rasmussen – 4180 Sorø – www.artessens.dk

Stand 61:
Thetahealing & Håndlæsning – Avivan Sheirla Kirkegaard – 5500 Middelfart

Uden standnummer:
Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7800 Skive – www.agerholm.com
Læs mere

 

Lukket for kommentarer.