Deltagerliste Odense

På messen i Odense d.15.-16.oktober kan du møde et bredt udvalg af stande med behandlinger, læsninger og produkter
Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1 – 3
Sund Slik – Natursnacks – 2300 København K – info@naturesnacks.dk

Stand 4:
Akupunktur m.m. – Jane Rasmussen – 5300 Kerteminde – www.janesklinik.dk
Læs mere

Stand 5:
Økologiske rengøringsmidler – Alexandras Events – 8900 Randers – Alexandraalb10@hotmail.com 

Stand 7:
Healing – Jette Risum – 5220 Odense SØ – www.sjaelehealer.dk

Stand 8:
Læsning af dine energier –
Gitte A. Rosborg – 5260 Odense S – gaojupiter@live.dk

Stand 9:
Klangmassage, klangmeditation og salg af klangskåle – Lotte Koch – 6064 Jordrup – www.lotte-koch.dk

Læs mere

Stand 10:
Krystaller og ceremoniel kakao m.m. – Stefan Boldemann – 5250 Odense SV

Stand 11:
Broderier der Transformerer og Healer – My Golden Light House – Hornslet – mygoldenlighthouse@gmail.com

Stand 12:
Dagbøger til børn og unge for bedre trivsel og følelsesmæssig forståelse – Sence of Balance – 5000 Odense C

Stand 14a:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk

Stand 14b:
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 15:
Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 16:
Sundhed med Aloe Vera – Charlotte Borch – 6950 Ringkøbing – Klinikkenforkropogsjael. dk
Læs mere

Stand 20:
Tarotoplæg – Søren Rasmussen – 4180 Sorø – www.artessens.dk

Stand 21:
Drager – Pia Rosenberg – 3600 Frederikssund – www.frurosenbergsunivers.dk
Læs mere

Stand 22:
Spirituelle events og produkter – Skovfogedhuset – www.skovfogedhuset.dk
Clairvoyance og afdøde kontakt – Trine Friis

Stand 23:
Honning, cremer og sæber m.m. – Jeanett Koch – 4640 Faxe – jeanettkoch@yahoo.dk

stand 24:
Biodynamisk KST – Bowtech – Zoneterapi – Ann Koch – 5540 Ullerslev – www.annkoch.dk

Stand 25:
Øreakupunktur, Farve-/lysbehandling, Kropsterapi – Pia Rask – 5000 Odense C – www.piarask.dk
Læs mere

Stand 28:
Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere

Stand 29:
Glaskunst – Vibeke Meng – 8752 Østbirk – vibekemeng@godmail.dk

Stand 30:
Håndlæsning – Dodo Lindemann – 5700 Svendborg – www.dodokiro.dk

Stand 31:
Multidimensional Healing – Galina Saikova – 5610 Assens – www.galinasaikova.com
Læs mere

Stand 32:
Astrologi – Kaj Larsen – 8600 Silkeborg – www.astrologi-info.dk
Læs mere

Stand 34:
Holistisk Stressvejledning – Anette Lindegaard – 5330 Munkebro – www.privatstressklinik.dk

Stand 36:
De ni porte – Marianne Sorribles – 1055 København K – www.deniporte.dk
Læs mere

Stand 37:
Energetix Magnetsmykker – Charlotte Koch – 5471 Søndersø – cksvensen@gmail.com

Stand 38:
Zoneterapi – Steen Ingemann Hansen – 5471 Søndersø – www.soemarkenszoneterapi.dk

Stand 39:
Human Design readings – Lærke Havn – 5800 Nyborg – Info.Laerke.Havn@gmail.com

Stand 40:
Håndlæsning – Janne Vagn Nielsen – 3600 Frederikssund – www.lysetidig.dk
Læs mere

Stand 41:
Kranio sakral terapi, Salg af diverse sten – Nuan Terapi – Munkebo – www.nuanterapi.dk
Læs mere

Stand 42:
Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7800 Skive – www.agerholm.com
Læs mere

Stand 43:
CBD olie, øko produkter – Hjerteforbindelse ved Katrine A Golding – 5642 Millinge – www.hjerteforbindelse.dk
Læs mere

Stand 45:
Tarot og spirituelle redskaber – Din Clairvoyant Vikis Tarot – 5240 Odense NØ – www.spirit-box.dk

Stand 46:
Healing med spirituel vejledning – Birgitte Rasmussen – 5240 Odense NØ – www.healingbybirgitte.com
Læs mere

Stand 47:
Håndlavede smykker & krystal stave – Mie Løvstrøm – 8660 Skanderborg – www.miel-handmade.dk

Stand 48:
IT Works – Hanne Olsen – 2600 Glostrup – www.lavendel.dk

Stand 49:
ZQ7 fodmassageapparat, krystalvandflask, Fodlæsning – Zheng Qi by Grace – 9000 Aalborg – www.zhengqiklinik.dk

Stand 50:
Smykker m.m. – Kirsten Trampenau – 7100 Vejle – www.bytrampenau.dk
Læs mere

Stand 51:
Vitaderm – Louise Huszár – 5240 Odense NØ – www.vitaderm.dk

Stand 52:
Sjælens Bolig – Healing til krop og sjæl – Angelicca Ravn – 5300 Kerteminde – www.sjaelensbolig.dk
Læs mere

Stand 53:
Clairvoyance – MayaGuidning – 5000 Odense C – mofelia4@hotmail.com
Læs mere

Stand 54:
Healing med samtale – Susan Jørgensen – 5220 Odense SØ – www.sjaelensvej.dk
Læs mere

Stand 55:
Transformative Water Healing – Livsforvandling – 6092 Sdr Stenderup – www.livsforvandling.com
Læs mere

Stand 56:
Salg af krystaller, æteriske olier og englekort – Helle / Lennart Zeymer – www.zeymer.dk
Læs mere

Stand 57:
Kurser i Healingmassage – Nykilde – 5600 Faaborg – www.nykilde.com
Læs mere

Stand 58:
Blindtegning – Kamille Maj – 5800 Nyborg – kamillemaj@gmail.com

Stand 59:
Clairvoyance og afdødekontakt – Anja Bach Reich – 5672 Broby – www.anjabachreich.dk

Stand 60:
LR – ny energi, pleje og velvære – Irene Friis, www.lr-friis.dk & Lone Simonsen, www.skønogsund.dk

Stand 61:
Optaget – info følger

Stand 62:
Thetahealing & Håndlæsning – Avivan Sheirla Kirkegaard – 5500 Middelfart

Stand 63:
Massage og Nu-Skin produkter – J H Massage – 5220 Odense sø – www.jhmassage.dk

Stand 64:
Tyngdeprodukter, primært dyner – RestfulBlanket – 4560 Vig – www.restfulblanket.dk
Læs mere

Lukket for kommentarer.